اولین جلسه شورای مرکز رشد واحدهای فناور نوشهر با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزارشد

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۶ کد : ۴۲۳۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۲
اولین جلسه شورای مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان نوشهر در دانشگاه علوم دریایی امام (ره) با حضور امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، دکترمعتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری ...
اولین جلسه شورای مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان نوشهر در دانشگاه علوم دریایی امام (ره) با حضور امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، دکترمعتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران، فرماندار،  شهردار و اعضای شورای مرکز رشد و تعدادی از مسئولان شهری نوشهر برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه امیر سیاری با تقدیر از راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناور نوشهر با هدایت و مدیریت پارک علم و فناوری مازندران، این اقدام را باعث پیشرفت و توسعه فعالیت های دانش بنیان در حوزه صنایع دریایی دانست.
فرمانده نیروی دریایی راهبری ارتش  با تاکید بر ضرورت علم و فناوری خاطر نشان کرد: جنگ در دریاها، جنگ علم است و هر که توانمندی بیشتری داشته باشد پیروز میدان خواهد بود.
امیر سیاری گفت:  ثروت در جهان امروز پول نیست بلکه علم است  و علم وفناوری درجامعه امروز نقش مهمی در اشتغال نیز دارد.
دکترمعتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران هم حمایت از توسعه فعالیت های دانش بنیان در نوشهر را از اولویت های مهم در جهت حمایت از فناوری در غرب مازندران دانست و تاکید کرد :گسترش فضای فیزیکی جهت استقرار واحدهای فناور با همکاری اعضای شورای شهر، شهرداری  و فرمانداری نوشهر از نیازهای مهم و اساسی مرکز رشد نوشهر در چند ماه آینده است.
دراولین جلسه شورای مرکز رشد نوشهر آیین نامه داخلی برگزاری جلسات شورا و اساسنامه مرکز به تصویب اعضا رسید.
گفتنی است در پایان جلسه احکام اعضای مرکز رشد نوشهر  توسط رئیس پارک علم و فناوری مازندران اهدا شد.