در راستای گسترش همکاری های علمی بین المللی صورت گرفت؛

امضای تفاهم نامه دانشگاه حماه سوریه با دانشگاه الزهرا(س)

۰۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۷ کد : ۴۲۲۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۸۰
هیات آکادمیک دانشگاه حماه سوریه متشکل از دکترمحمد زیاد سلطان رییس دانشگاه حماه و جمعی از مدیران این دانشگاه به اتفاق دکتر نبی زاده مدیر امور نخبگان و دانشجویان کشورهای سوریه و لبنان در ایران، ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه الزهرا (س) ، در نشستی با مسئولان دانشگاه الزهرا یک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
امضای تفاهم نامه دانشگاه حماه سوریه با دانشگاه الزهرا(س)

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه الزهرا (س)، دراین نشست دکترمهدی سیف برقی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه الزهرا به معرفی ظرفیت های این دانشگاه پرداخت.
سپس دکترحناچی مدیر دفتر همکاری های بین المللی این دانشگاه با توجه به همکاری دانشگاه الزهرا با دانشگاه های بین المللی بویژه دانشگاه های عربی، درخصوص همکاری های علمی با دانشگاه حماه ابراز امیدواری کرد.
در این نشست مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه و مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه الزهرا توسط رییسان دو مرکز با ارائه فایل پاورپوینت به تفصیل معرفی شد که فعالیت های دو مرکز مورد توجه هیأت سوری قرار گرفت و در پایان به پرسش های مهمانان درخصوص نحوه اعلام فراخوان و فعالیت های دو مرکز پاسخ داده شد.
در پایان نشست، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه الزهرا و دانشگاه حماه که از چند ماه پیش در دست بررسی و مذاکره بود به امضا رسید و مقرر شد این تفاهم نامه با همکاری در زمینه جذب دانشجو و تبادل استاد میان دانشکده های ادبیات، اقتصاد و سایر دانشکده های دو دانشگاه عملیاتی شود.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: الزهرا(س)