با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری؛

از دستگاه چاپگر سه بعدی ساخت مرکز آموزش عالی محلات رو نمایی شد

۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۰ کد : ۴۲۲۰۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۵۶۰
با حضوردکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و حجه الاسلام علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، از دستگاه چاپگر سه بعدی طراحی و ساخته شده در مرکز آموزش عالی محلات رونمایی شد.
از دستگاه چاپگر سه بعدی ساخت مرکز آموزش عالی محلات رو نمایی شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مرکز آموزش عالی محلات، در این برنامه دکتر ستاری پس ازبازدید از تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی مرکز آموزش عالی محلات اظهار داشت: جهت استقرار آزمایشگاه های تحقیقاتی سنگ بخش خصوصی شهرستان محلات در مرکز تحقیقات و فرآوری سنگ های معدنی این مرکز دانشگاهی همکاری خواهیم کرد.
وی در ادامه درخصوص خرید تجهیزات مورد نیاز این مرکزگفت: تجهیزاتی را که در منطقه مورد مشابهی را ندارند می توان از نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران تهیه کرد.
حجه الاسلام علیرضا سلیمی ضمن تاکید بر مشارکت با بخش خصوصی گفت: وجود این مرکز دانشگاهی در شهرستان محلات نعمت بزرگی است، زیرا می تواند برطرف کننده مشکلات صنایع شهرستان و منطقه باشد.
دکتر حسن خلیلی رئیس مرکز آموزش عالی محلات نیز با ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد این مرکز گفت: با توجه به پتانسیل صنایع و خیرین شهرستان، امیدواریم با مشارکت با بخش خصوصی امکانات و تجهیزاتی را تهیه کنیم که به کمک آنها بتوانیم مشکلات صنایع منطقه را برطرف کنیم.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷


( ۱ )