اولین جشنواره روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور دردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ | ۰۹:۵۲ کد : ۴۲۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۴
اولین جشنواره روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور دردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در اولین جشنواره روابط عمومی های برتر...
اولین جشنواره روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور دردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در اولین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه 2 کشور که به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزارشده بود، روابط عمومی دانشگاه مازندران در بخش "پژوهش و افکارسنجی" به عنوان برتر دست یافت.
دراین جشنواره که با برگزاری نخستین جشنواره خبرنگاران برتر منطقه نیز همراه بود و مدیران و مسئولان دانشگاه میزبان، جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان گلستان و اصحاب رسانه های گروهی منطقه نیز حضور داشتند، دکترعلی نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و دکترمهدخت بروجردی مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ایراد سخن پرداختند.
درپایان مراسم نیز از برترین های روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور و همچنین از خبرنگاران برتر منطقه تجلیل به عمل آمد.
دراین جشنواره علاوه بر روابط عمومی دانشگاه مازندران که در بخش پژوهش و افکارسنجی حائز رتبه برتر شد، از زینب دیوارگر در بخش گزارش علمی، میثم پوریوسف در بخش خبر تلویزیونی و هومن رمضانیان در بخش خبر، همگی از فعالان رسانه ای استان مازندران که همکاری قابل تقدیری با دانشگاه مازندران دارند نیز تجلیل شد.
گفتنی است دراین جشنواره، علاوه بر برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع "راهکارهای تعامل و ارتباط روابط عمومی ها با رسانه های گروهی"، از تمبر شورای هماهنگی روابط عمومی های منطقه 2 کشور رونمایی شد و توانمندی ها و دستاوردهای روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های منطقه نیز به صورت نمایشگاهی در معرض نمایش عموم قرار گرفت.