با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

رئیس پارک علم و فناوری استان خراسان شمالی منصوب شد

۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۰ کد : ۴۲۱۵۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۵۹۰
وزیر علوم، تحقیات و فناوری در حکمی، دکتر مهران گرمه‌ای را به سمت رئیس پارک علم و فناوری استان خراسان شمالی منصوب کرد.
رئیس پارک علم و فناوری استان خراسان شمالی منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر گرمه ای آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی و بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و فناوری استان خراسان شمالی منصوب می‌شوید.
امید است با تعامل مؤثر با مدیریت استان و سایر دستگاه‌های اجرایی شرایط مناسب را برای توسعه پارک و حل مشکلات پیش روی شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان فراهم آورید و ایجاد روابط مؤثر و هدفمند با دانشگاه‌های استان را برای بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری در صدر برنامه‌های خود قرار دهید.
انتظار می رود با ارزیابی شرایط موجود پارک علم و فناوری خراسان شمالی در اعتلای جایگاه آن اهتمام ورزید و زمینه ارتقای کمّی و کیفی خدمات و حمایت‌های مورد نیاز توسعه کسب و کار مؤسسات و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی وغیردولتی رامهیا سازید. مشارکت و ایفای نقش مؤثر در ارتقای زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه، همکاری با نقش‌آفرینان اصلی این زیست‌بوم و توجه خاص به توسعه کمّی وکیفی مؤسسات مستقر در پارک از دیگر موضوعات مهمی است که ضرورت دارد مورد توجه جنابعالی و همکاران محترم در پارک علم و فناوری خراسان شمالی قرار گیرد.
امید است با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی مأموریت ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزۀ فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر علی اصغر پیله‌ور رئیس سابق پارک علم و فناوری استان خراسان شمالی در زمان تصدی این پارک علمی قدردانی کرد.
دکتر مهران گرمه ای متولد بجنورد، تحصیل کرده دانشگاه علم و صنعت ایران و عضو هیات علمی دانشگاه بجنورد است.
وی در زمینه مدیریت ارتباط با صنعت، پژوهش و آموزش در دانشگاه سابقه فعالیت داشته و ریاست آزمایشگاه تخصصی آپای بجنورد در زمینه امنیت سایبری را در سابقه اجرایی خود دارد.
در سوابق پژوهشی دکتر گرمه ای، انتشار مقاله در مجلات معتبر و ارائه مقاله در کنفرانس های بین المللی و تالیفات و ترجمه های متعدد دیده می شود.
در کارنامه دکتر گرمه ای علاوه بر سوابق دانشگاهی، سابقه فعالیت و مدیریت موفق در بخش خصوصی نیز وجود دارد.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵


( ۲ )