برای حضور کمان داران دانشجو در یونیورسیاد ایتالیا؛

جلسه هماهنگی روسای فدراسیون های ورزش های دانشگاهی و تیراندازی با کمان برگزار شد

۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۰ کد : ۴۲۱۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۸
به منظور هماهنگی لازم در خصوص اعزام تیم ملی تیراندازی باکمان دانشجویان برای شرکت در رقابت های سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان دکتر محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و دکتر شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان دیدار و گفت و گو کردند.
جلسه هماهنگی روسای فدراسیون های ورزش های دانشگاهی و تیراندازی با کمان برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی؛ در این دیدار دکتر دهخدا با بیان اینکه رشته تیراندازی با کمان برای اولین بار از این دوره جزو رشته‌های ثابت یونیورسیاد شده است، اظهار داشت: به همین منظور قصد داریم با حمایت فدراسیون، کمان داران دانشجو را هم به این رقابت‌ها اعزام کنیم تا با شرکت دانشجویان در این رقابت‌ها زمینه توجه بیشتر دانشجویان به این رشته فراهم شود.
درادامه این نشست در خصوص اردوهای آمادگی و تعداد نفرات اعزامی به یونیورسیاد تابستانی دانشجویان و کادر فنی بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد در مسابقات اوپن فدراسیون که آخر این هفته برگزار می‌شود دانشجویان شرکت کننده شناسایی و آذر ماه مسابقات انتخابی دانشجویان برگزار شود.
سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ لغایت ۲۳ تیرماه ماه سال آینده در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود.
س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵