به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛

سومین رویداد ایده‌پردازی کاربرد کامپیوتر در هوافضا برگزار می‌شود

۲۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۶ کد : ۴۲۱۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۰۸
سومین رویداد ایده‌پردازی کاربرد کامپیوتر در هوافضا، ۲۵ مهرماه از سوی دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
سومین رویداد ایده‌پردازی کاربرد کامپیوتر در هوافضا برگزار می‌شود

ه گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تیم ایرآپ در قالب برگزاری عصرانه‌های علمی اقدام به برگزاری ۲ عصرانه «تعمیر و نگهداری وسایل پرنده» و «کاربرد متالورژی در هوافضا» کرده است و سومین عصرانه با عنوان «کاربرد کامپیوتر در هوافضا» برگزار می‌شود.
این عصرانه با هدف پیوند دادن دو رشته مهندسی هوافضا و مهندسی کامپیوتر و نشان دادن تاثیر متقابل پیشرفت در هر کدام از این دو رشته، روز ۲۵ مهر ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی رویداد بین‌المللی ایده‌پردازی ایرآپ به نشانیwww.aerup.aut.ac.ir ثبت‌نام کنند.
در این عصرانه مهندس خیرآبادی معاون پژوهش و فناوری مرکز علمی کاربردی ساها، مهندس عامری معاون فنی شرکت هلی آریا کیش، جلیلیان عضو هیات علمی پژوهشکده سامانه‌های ماهواره، پژوهشگاه فضایی، مهندس سیف‌اللهی مدیر عامل شرکت مهندسی متین رایانه آریان و امینی سرپرست C&DH در پژوهشکده سامانه‌های ماهواره حضور دارند .
ز.ح ۷۴/ ع.ع ۵۷


( ۱ )