اولین هم‌اندیشی فعالان اقتصاد دانش‌بنیان و نوآوری برگزار شد

۲۸ مهر ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۲ کد : ۴۲۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۲
رئیس مرکز رشد سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در اولین هم‌اندیشی فعالان اقتصاد دانش‌بنیان و نوآوری حضور یافت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نشست برای اولین بار با هدف ترویج و توسعة فرهنگ اقت...
رئیس مرکز رشد سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در اولین هم‌اندیشی فعالان اقتصاد دانش‌بنیان و نوآوری حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نشست برای اولین بار با هدف ترویج و توسعة فرهنگ اقتصاد دانش‌بنیان و بررسی عملکرد این شرکت ها در اقتصاد دانش‌بنیان برگزار شد.
دکتر عشوری، رئیس مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با اعلام این مطلب گفت: این نشست با حضور رئیس جمهور و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران برگزار شد.
وی افزود: در حاشیه این نشست، نمایشگاهی از دستاوردهای 20 شرکت دانش‌بنیان برتر کشور از جمله شرکت سروهیدرولیک پویا از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار شد.
رئیس مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با اشاره به بازدید رئیس جمهور از محل برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: مرکز رشد سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با داشتن قریب 30 شرکت دانش‌بنیان در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.