امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه هنر شیراز و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فن آوری

۲۰ مهر ۱۳۹۷ | ۰۰:۲۷ کد : ۴۱۹۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۰۷
به منظور استفاده از امکانات و ظرفیت های مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فن آوری وISC در شیراز و همچنین ایجاد و تداوم همکاری های علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه هنر شیراز با این مرکز، دکتر محمد جواد دهقانی رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فن آوری و دکتر محمدرضا مغاره رئیس دانشگاه هنر شیراز تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه هنر شیراز و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فن آوری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه هنر شیراز، به موجب این تفاهم نامه استادان و دانشجویان دانشگاه هنر شیراز از این پس می توانند از امکانات مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فن آوری شامل کتابخانه و منابع علمی الکترونیکی و چاپی موجود دراین مرکز استفاده کنند.
همچنین، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فن آوری در زمینه چاپ و انتشار نشریات علمی –پژوهشی معتبر، انجام طرح های تحقیقاتی مشترک، چاپ و انتشار کتاب و گذراندن دوره های کارورزی و کارآموزی با دانشگاه هنر شیراز همکاری های لازم را خواهد داشت.
دانشگاه هنرشیراز نیز در زمینه توسعه و ساماندهی آثار موزه ای مرکز و ارائه مشاوره در زمینه های تخصصی مرتبط با رشته های مختلف هنری با این مرکز همکاری می کند.
علاوه براین، مرکز ISC آمادگی خود را برای ایجاد پایگاه الکترونیکی آثار بدیع هنری و یافته های باستان شناسی به مرکزیت دانشگاه هنر شیراز اعلام کرد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷