اولین شورای اداری دانشگاه بناب در سال جدید برگزار شد

۱۷ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۱ کد : ۴۱۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۱۷
در اولین روز اداری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، شورای اداری دانشگاه بناب در دو جلسه با حضور رئیس دانشگاه، اعضای هیئت رئیسه، مسئول نهاد رهبری، استادان و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.به گزارش روابط...
اولین شورای اداری دانشگاه بناب در سال جدید برگزار شد
در اولین روز اداری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، شورای اداری دانشگاه بناب در دو جلسه با حضور رئیس دانشگاه، اعضای هیئت رئیسه، مسئول نهاد رهبری، استادان و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر مجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب،  در ابتدا ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و همچنین تبریک روز 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران، گفت: باعث شادی و سرور می باشد که آغاز و پایان سال 95 مزین به نام خانم فاطمه زهرا (س) و ولادت بانوی دوعالم شده است که این روز عزیز، روز زن و روز مادر را به همکاران خانم تبریک عرض می کنم و به همه همکاران در سال جدید آرزوی شادکامی دارم.
دکتر عباسیان در ادامه اشاره ای به شعار سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" کرد و گفت: بی شک توسعه و استقلال سیاسی و فرهنگی پس از استقلال اقتصادی ممکن و میسر خواهد بود؛ مقام عظمای ولایت توجه نخبگان و دانشمندان را به ضرورت های تولید داخل، اشتغال، رونق اقتصادی و مقابله با رکود اقتصادی معطوف کرده اند که مطمئنا دانشگاه ها نقش بسیار موثری در تحقق این شعارعهده دار خواهند بود.
 وی افزود :با عنایت به توجه ویژه مقام عالی وزارت به مقوله دانشگاه های ماموریت گرا و اینکه استان آذربایجان شرقی یک استان صنعتی به شما می رود، بنابراین لزوم حل مشکلات صنایع و همچنین توجه ویژه به امور اجتماعی و فرهنگی  در گرو توجه ویژه به دانشگاه و دانشگاهیان خواهد بود.
رئیس دانشگاه بناب در ادامه به ارایه عملکرد دانشگاه بناب در حوزه های مختلف در سال 94 پرداخت و گفت: دانشگاه بناب در سال 1394 گام های بزرگی در حوزه های آموزشی، عمرانی و فرهنگی برداشت که جا دارد تشکری ویژه از تمامی همکاران خدوم دانشگاه داشته باشم که در سال 94، سال همدلی و هم زبانی با تلاش فوق العاده در پیشبرد اهداف دانشگاه گام های ارزشمندی برداشتند و امیدوارم در سال "اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل" این تلاش ها و پیشرفت های دانشگاه با شتاب بیشتری انجام شود.