اهدای لوح تقدیر به مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید چمران اهواز

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۶ کد : ۴۱۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۷
به پاس اهتمام و تلاش فراوان مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه شهیدچمران اهواز از سوی اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری لوح تقدیر به دکترسید ابراهیم موسوی ق...
به پاس اهتمام و تلاش فراوان مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه شهیدچمران اهواز از سوی اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری لوح تقدیر به دکترسید ابراهیم موسوی قهفرخی اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این لوح تقدیر که به امضای دکترسیدرسول عمادی رسیده، آمده است: از اهتمام و عنایت و همکاری بی شائبه حضرتعالی در تهیه «گزارش جامع فعالیت های آموزشی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر آن دانشگاه» تقدیر وتشکر به عمل می آید و به پاس قدردانی از زحمات جنابعالی این لوح «تقدیر» را به حضورتان تقدیم نموده و لطف و عنایت و رحمت های بی پایان خداوندی را برایتان مسئلت می نماییم.
امید است که همواره در سایه الطاف الهی و با استعانت از عنایات حضرت ولی عصر(عج) در ادامه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و منصور بوده و خداوند متعال توفیق خدمتگزاری خالصانه و صادقانه به یادگاران هدایت و نور را نصیب همگی ما گرداند.