به منظور هماهنگی برگزاری روز جهانی ورزش برگزار شد؛

نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

۰۹ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۷ کد : ۴۱۷۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۲
به منظور هماهنگی برگزاری روز جهانی ورزش دانشگاهی،نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در محل دانشگاه پیام نور برگزار شد.
نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، در این نشست دکتر دهخدا رئیس این فدراسیون گزارشی از فعالیت های انجام شده و برنامه های پیش روی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ارائه کرد و اظهار داشت: مراسم بزرگداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی دوشنبه ۱۶ مهرماه، به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.
در ادامه این نشست در خصوص سیاست ها و فعالیت های فدراسیون در سال جاری، نحوه مشارکت و حضور تیم های ورزشی دانشجویان در سی امین یونیورسیاد تابستانی دانشجویان در ناپل ایتالیا بحث و تبادل نظر و مقرر شد رشته های ورزشی در کمیته فنی با در نظر گرفتن شرایط و امکانات مورد بررسی و اولویت بندی قرار گرفته تا در جلسه آتی تصمیم گیری شود.
روز جهانی ورزش دانشگاهی با هدف تاکید اهمیت ورزش در دانشگاه ها و نقش دانشگاه در جامعه به عنوان عاملی برای تحکیم و توسعه کیفیت تربیت بدنی و ورزش در خدمت شهروندان است و در همین راستا فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (فیزو) از فدراسیون های عضو و کشورهای عضو یونسکو دعوت کرده این روز را با توجه به فرهنگ خود و نیازهای خاص با تمرکز به مقوله ورزش دانشگاهی برگزار کنند.
در این نشست دکتر دهخدا، مهندس بشیریان، دکتر احمدی، مهندس یزدان مهر، دکتر معصومی راد، دکتر عنبریان، دکتر جوانمرد، دکتر نصیرزاده، مقدم منش و دکتر صفاری اعضای هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی حضور داشتند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷