با هدف سنجش، رقابت و استخدام برنامه نویسان؛

چهارمین دوره مسابقات ملی برنامه‌نویسی کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

۰۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۰ کد : ۴۱۶۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۲۱۸
چهارمین دوره مسابقات ملی برنامه‌نویسی کدکاپ شریف با هدف سنجش مهارت برنامه‌نویسان، رقابت و استخدام آن‌ها، با همکاری کوئرا ( Quera)، مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شریف و دیجی‌کالا، مهر و آبان سال جاری برگزار خواهد شد.
چهارمین دوره مسابقات ملی برنامه‌نویسی کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، این دوره از مسابقات در ۱۴ زبان برنامه‌نویسی پرکاربرد در قالب مسابقات الگوریتمی و همچنین در ۸ تکنولوژی روز ایران و جهان، شامل تکنولوژی‌های پی اچ پی (PHP)، لاراول (Laravel)، فرانت اند (Front-end)، ری اکت (React)، ری اکت نیتیو (React Native)، اندروید (Android)، پایتون (Python)، دی جنگو (Django) برگزار می‌شود.
کدکاپ ۴ اولین مسابقه برنامه‌نویسی کشور و حتی منطقه است که به صورت همزمان ده‌ها زبان برنامه‌نویسی و تکنولوژی پرکاربرد را در بر دارد.
تصحیح پاسخ‌های ارسالی شرکت‌کنندگان به صورت خودکار توسط سامانه داوری و مهارت‌سنجی کوئرا ( Quera) انجام می‌شود.
طبق این گزارش، برنامه‌نویسان در هر سطحی از دانش فنی و تجربه کاری می‌توانند در این سلسله مسابقات شرکت کنند و علاوه بر محک‌زدن مهارت‌های برنامه‌نویسی خود و رقابت با سایر برنامه‌نویسان کشور، فرصت کار در بهترین شرکت‌های کشور از جمله دیجی‌کالا را پیدا کنند.
این مسابقات در دو مرحله اینترنتی (غیرحضوری) و حضوری برگزار می‌شود که مرحله اینترنتی مسابقات از ۱۳ مهرماه آغاز و تا ۲۵ مهرماه ادامه خواهد داشت.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به codecup.ir از زمان دقیق مسابقات در تکنولوژی‌های مختلف مطلع شوند.
شرکت‌کنندگان برتر مرحله اینترنتی (غیر حضوری) برای شرکت در مرحله حضوری که ۲۴ و ۲۵ آبان‌ماه در مرکز پردازش دیجی‌کالا (انبار مرکزی) برگزار خواهد شد، دعوت می‌شوند.
جوایز این دوره از مسابقات ۲۵ میلیون تومان است که به نفرات برتر اهدا می‌شود.

ز.ح ۷۴/ ع.ع ۵۷

کلید واژه ها: صنعتی شریف


( ۳ )