انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و دانشگاه آیت‌الله آملی

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۱ کد : ۴۱۵۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۸۶
با هدف استفاده از توانمندی‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری و تجهیزاتی، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و دانشگاه آیت‌الله آملی به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این ...
با هدف استفاده از توانمندی‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری و تجهیزاتی، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و دانشگاه آیت‌الله آملی به امضا رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم‌نامه در راستای نشست تخصصی برگزار شده از سوی دفتر مرکزی ارتباط با صنعت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با تولیدکنندگان فرآورده‌های گیاهان دارویی منعقد شد.
بر پایه این گزارش، برگزاری نمایشگاه‌ها، نشست‌ها، همایش‌ها و انتقال فناوری به صورت مشترک، حمایت و تایید علمی اختراعات دانشجویان و اعضای هیئت علمی، برگزاری کارگاه آموزشی ثبت اختراع، مشارکت در تاسیس شبکه‌های آزمایشگاهی، همکاری در طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و پایلوت‌های مورد نیاز و همکاری در اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک از جمله توافقات صورت گرفته در این تفاهم‌نامه است.
گفتنی است این تفاهم‌نامه به امضای دکتر مضطرزاده، رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و دکتر فاضل لاریجانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی رسید.