بازدید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پارک علم و فناوری لرستان

۲۵ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۸ کد : ۴۱۴۴۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۷۸۷
دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و دکترجمشید اسماعیلی مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری ظهر امروز یکشنبه ازساختمان های اداری و آزمایشگاه و پژوهشگاه پارک علم و فناوری لرستان بازدید کردند.
بازدید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پارک علم و فناوری لرستان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم وفناوری لرستان، دکتر نظر پور و هیات همراه از ساختمان اداری و ساختمان آزمایشگاه و پژوهشگاه این پارک که در سایت جدید در حال احداث می باشد بازدید کرده و همچنین پیشنهاداتی در خصوص طرح محوطه سازی، فضای سبز و همچنین احداث فاز سوم با عنوان ساختمان چند مستاجره جهت واگذاری به فناوران ارائه کرد.
دکتر محمود رضا شاکرمی رئیس پارک علم و فناوری لرستان نیز گزارشی از عملکرد فعالیت های این پارک ارائه و خاطر نشان کرد: این پارک توانسته با مساعدت دانشگاه لرستان سند مالکیت حدود ۲۰ هکتار از اراضی را به نام پارک اخذ کند.
رئیس پارک علم وفناوری لرستان در ادامه افزود: طرح کسب و کار و طرح جامع این پارک در حال تدوین می باشد که پس از تصویب طرح جامع، این پارک در نظر دارد بر اساس قوانین بالادستی بخشی از اراضی خود را به فناوران متقاضی واگذار کند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷


( ۳ )