انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه های اصفهان، ایلام و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام

۱۲ دی ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۵ کد : ۴۱۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۷
تفاهم‌نامه همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی بین دانشگاه اصفهان ، دانشگاه ایلام و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن این تفاهم نامه...
تفاهم‌نامه همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی بین دانشگاه اصفهان ، دانشگاه ایلام و سازمان مدیریت و برنامه  ریزی استان ایلام به امضا  رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن این تفاهم نامه آمده است:
براساس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، ارتباط دانشگاه‌ها و مراکز علمی به‌عنوان کانون‌های کسب دانایی و خودکفایی با همدیگر و با دستگاه‌های اجرایی بیش از پیش ضرورت یافته و مورد تأکید قرار گرفته است.
بی تردید انجام پژوهش های کاربردی درباره مسائل چالش‌برانگیزِ جامعه و رفع مشکلات صنایع و سازمان‌ها، در متن چنین ارتباطی به شکلی کارآمدتر و مؤثرتر فراهم می‌شود و بدین ترتیب مأموریت دانشگاه درپاسخگویی به مهم‌ترین ضرورت های زمانه با استفاده از مشارکت دانشمندان، پژوهشگران و مراکز علمی و صنعتی، موجبات ارتقای توان علمی و تحقیقاتی کشور را فراهم می‌آورد.
با توجه به این هدف، تفاهم‌نامه همکاریِ بین دانشگاه اصفهان، دانشگاه ایلام و سازمـان مدیریت و برنامه ریزی اسـتان ایلام به امضاء رسید و مفاد این تفاهم نامه درخصوص همکاری های پژوهشی و آموزشی دو دانشگاه و سازمان، نحوه اجرای تفاهم‌نامه و مدت تفاهم‌نامه که 3 سال است مورد تأیید طرفین قرارگرفته شده.