انعقاد تفاهم‌نامه دانشگاه‌ بین المللی امام رضا(ع) و دانشگاه جامع امام حسین(ع)

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۰ کد : ۴۱۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۹
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، گفت: در دیداری که با روسا و معاونان دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) و دانشگاه امام حسین(ع) صورت گرفت، تفاهم نامه ای بین این دو دانشگاه منعق...
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، گفت: در دیداری که با روسا و معاونان دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) و دانشگاه امام حسین(ع) صورت گرفت، تفاهم نامه ای بین این دو دانشگاه منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دکتر مجتبی بهنام تقدسی، هدف از انعقاد این تفاهم نامه را همکاری مشترک بین دو دانشگاه بویژه در سطح بین المللی دانست و گفت: تفاهم نامه از سال 92 بین این دو دانشگاه منعقد شده و این جلسه به منظور احیای مفاد تفاهم نامه بوده است.
وی به نتایج این جلسه اشاره و ابراز کرد: تعامل استادان، تعریف طرح های تحقیقاتی مشترک، برگزاری دوره های آموزشی و تحقیقی مشترک، فعالیت های بین المللی و استفاده از کارگاه ها و امکانات تخصصی در دو دانشگاه، از جمله موضوعاتی بود که در این تفاهم نامه مطرح شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) افزود: همچنین در این جلسه، کارگاه مشترکی به منظور پیگیری فعالیت های مشترک بین این دو دانشگاه تعریف و مقرر شد تا موضوعات تفاهم نامه عملیاتی شود.
وی عنوان کرد: بازدید از مجموعه دانشگاهی دختران (پردیس رضوان) و ساختمان غدیر دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) و آشنایی با امکانات و دستاوردهای این دانشگاه از دیگر برنامه های اجرایی این نشست بود.