انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین

۲۲ مهر ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۶ کد : ۴۱۳۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۹
تفاهم نامه همکاری مشترک گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا و سازمان نظام ساختمان استان قزوین منعقد شد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، این تفاهم نامه در راست...
تفاهم نامه همکاری مشترک گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا و سازمان نظام ساختمان استان قزوین منعقد شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، این تفاهم نامه در راستای نیل به اهداف سند تحول راهبردی 1404 مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا ، منعقد شده و بر اساس این تفاهم نامه مسیر برای همکاری های علمی، آموزشی و توسعه ای این مرکز و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین هموار می شود. همچنین دراین تفاهم نامه مشترک مسیر برای دوره های آموزشی مشترک، سمینارها، همایش ها، حضور اعضای هیئت علمی این مرکز در کمیسیون های تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و انجام اقدام توسعه ای دانش در راستای نیازمندی های حرفه ای نظام مهندسی بازخواهد شد. گفتنی است گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی این مرکز در نخستین اقدام مشترک با همکاری مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین در خرداد ماه 1394، نخستین همایش کشوری را با دعوت از مسئولان استانی و اساتید برجسته کشوری در بوئین زهرا برگزار کرد.

( ۱ )