با حضور معاون اول رییس جمهوری؛

نشست روسای دانشگاه های کشور روز دوشنبه در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود

۱۸ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۷ کد : ۴۱۲۷۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۴۶۰
در آستانه آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها،‌ نشست روسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور روز دوشنبه با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و تعدادی از مسئولان در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
نشست روسای دانشگاه های کشور روز دوشنبه در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست یک روزه، معاون اول رئیس جمهوری سخنرانی خواهد کرد و پس از آن، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به تبیین شرایط آموزش عالی کشور در آغاز سال تحصیلی جدید می‌پردازد.
در ادامه این نشست، دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری و دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزارت علوم گزارش خود را در خصوص وضعیت اشتغال زایی دانش آموختگان و مهارت افزایی دانشجویان دانشگاه‌ها ارائه خواهند کرد و رؤسای دانشگاه‌های کشور نیز نظرها و دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل و موضوعات مهم آموزش عالی در آستانه سال جدید تحصیلی بیان می‌کنند.
برگزاری نشست تخصصی "شرایط دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و ارائه گزارش توسط دکتر نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از دیگر بخش‌های اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور است.
در بخش پایانی این نشست نیز جمع بندی مباحث طرح شده در دو نویت صبح و بعد از ظهر نشست رؤسای دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم برگزار می‌شود.
م.ع ۱۳۶۰/ ع.ع ۱۳۵۷


( ۱ )