وزیر علوم در آیین تکریم از بازنشستگان این وزارت؛

تجارب بازنشستگان چراغ راه مدیران و کارشناسان جوان است

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۹ کد : ۴۱۲۴۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۹۲۲
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: استفاده از تجارب گرانبهای بازنشستگان در هر سازمانی مفید و مهم است و می تواند چراغ راه مدیران و کارشناسان جوان در انجام وظایف سازمانی باشد.
تجارب بازنشستگان چراغ راه مدیران و کارشناسان جوان است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در آیین تکریم از بازنشستگان این وزارت که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد؛ اظهار داشت: نخبگان و اندیشمندان امروز جامعه در طول تحصیل خود به شکل مستقیم و غیر مستقیم از خدمات کارکنان وزارت علوم در سالیان دور یا نزدیک گذشته استفاده کرده و بازنشتگان وزارت علوم در پایه ریزی جامعه تصمیم گیر کشور موثر بوده اند.

وی افزود: علیرغم اینکه پس از بازنشستگی، رابطه استخدامی وزارت علوم با کارکنان سابق خود قطع شده است ولی این وزارت، بازنشستگان را عضوی از خانواده آموزش عالی می داند و به همین علت نشست های از قبیل آیین تکریم برگزار می شود.

دکتر غلامی گفت: فراهم کردن زمینه تجدبد دیدار دهها نفر از همکاران در یک زمان و مکان واحد، استفاده از تجارب گرانبهای بازنشستگان و قدردانی از سه دهه خدمت صادقانه در آموزش عالی از اهداف برگزاری این آیین تکریم است.

وزیر علوم با اشاره به اینکه دوران بازنشستگی نیز همانند سایر دوره ها در ادامه مسیر زندگی و تکامل آن است گفت: دوران بازنشستگی این فرصت را می دهد تا افراد با حضور در سازمان های مردم نهاد منشا اثر باشند و بیشتر از ایام اشتغال در جمع خانواده و بستگان باشند.

در بخش پایانی این برنامه، از بازنشستگان یک سال گذشته ستاد وزارت علوم با اهدای لوح و هدایا از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تجلیل شد.

م.ع ۱۳۶۰

 


( ۲ )