انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی قم و اداره کل استاندارد

۲۴ آبان ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۶ کد : ۴۱۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۳
دانشگاه صنعتی قم , اداره کل استاندارد تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عباس ملاتقی سرپرست دانشکده علوم پایه دانشگاه صنعتی قم با اعلام این خبر گفت: این تفاهم ن...
دانشگاه صنعتی قم , اداره کل استاندارد تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عباس ملاتقی سرپرست دانشکده علوم پایه دانشگاه صنعتی قم با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه به برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی دوره های استاندارد، برای دانشجویان دانشگاه های استان قم به ویژه دانشجویان مستعد و مشتاق دانشگاه صنعتی قم می پردازد.
وی افزود: به همین منظور سمیناری با عنوان «نکات و بایدهای موفقیت در ورود به بازار کار» جهت آشنایی با دوره های 200 ساعته همراه با اخذ گواهی مورد تایید اداره کل استاندارد و نیز در سطح بین المللی برگزار خواهد شد.
دکتر ملاتقی تصریح کرد: این همایش 27 آبان ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی قم و توسط کارشناسان انجمن کنترل کیفیت برگزار می شود که امور اجرایی این دوره ها برعهده دانشجویان فعال انجمن نخبگان دانشگاه عملی خواهد بود.
همچنین در این تفاهم نامه برای کلیه دانشجویان دانشگاه صنعتی قم تخفیف و نیز برای دانشجویان عضو انجمن نخبگان دانشگاه تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است.
دکتر ملاتقی ادامه داد: مشارکت اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی قم در تدوین استانداردهای ملی، همکاری اداره کل استاندارد قم جهت صدور پروانه کارشناسی استاندارد برای اساتید دانشگاه، انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک و همکاری در برپایی نمایشگاه های علمی، تحقیقی و فناوری مشترک را از دیگر موارد مورد علاقه دو طرف دانست که در آینده نزدیک محقق خواهد شد.