به منظوربهره برداری از طرح های عمرانی دانشگاه کاشان؛

وزیر علوم وارد کاشان شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۷ کد : ۴۱۱۶۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۲۹۴
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری وارد شهرستان کاشان شد و مورد استقبال معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان،نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، رئیس و معاونان دانشگاه کاشان وجمعی از مسئولان این شهرستان قرار گرفت.
وزیر علوم وارد کاشان شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی به نقل از دانشگاه تهران، دکتر غلامی به منظور افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چندین طرح صنعتی، پژوهشی و رفاهی به دانشگاه کاشان سفر کرده است.
بهره برداری از دستگاه تصفیه پسماند گلاب، افتتاح آزمایشگاه همکار استاندارد و افتتاح مؤسسه مطالعات پیشرفته سعیدی (سیاس) از برنامه های وزیر علوم در پژوهشکده اسانس های طبیعی دانشگاه کاشان است.
همچنین با حضور وزیر علوم خوابگاه دانشجویی خیر ارجمند امیرحسین ترکیان و مرکز آموزش و تحقیقات زالو افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
در سفر وزیر علوم به دانشگاه کاشان همچنین عملیات اجرایی احداث پردیس پارک غیاث الدین جمشید کاشانی نیز آغاز می شود.
حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه کاشان، بازدید از ساختمان موقت پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی و جلسه مشترک با خیرین، اعضای شورا و مدیران دانشگاه کاشان از دیگر برنامه های سفر وزیر علوم به دانشگاه کاشان است.
در این سفر وزیر علوم را دکتر محمد تقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و دکتر علیرضا عبدالهی نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم همراهی می کنند.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷


( ۱ )