با حکم وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری؛

دکترعلی شریف نژاد به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منصوب شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۰ کد : ۴۱۱۵۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۳۵۵
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکترعلی شریف نژاد را به سمت "سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی" منصوب کرد.
دکترعلی شریف نژاد به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر شریف نژاد آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و براساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری و معاون محترم وزیر و رئیس سازمان اموردانشجویان به موجب این حکم به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منصوب می شوید.
از جنابعالی انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان، برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید و با همکاری اعضای هیئت علمی و کارکنان پژوهشگاه ماموریت ها و وظایف محوله را به نحو احسن به انجام رسانید.
بدین منظور شایسته است:
استفاده بهینه از امکانات موجود را برای تحقق ماموریت های پژوهشگاه در صدر امور قرار دهید؛
با همکاری سایر موسسات آموزش عالی، ارگان ها و سازمان های دولتی و غیردولتی زمینه مناسب برای تولید دستاوردهای پژوهشی، نوآورانه و فناورانه در حوزه تربیت بدنی را فراهم سازید.
امیداست با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیرو امید در حفظ بیت المال بکوشید و نهایت اهتمام خویش را در اعمال سیاست های موثر در صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت مقررات مالی ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن پژوهشگاه به کار بندید.

وزیر علوم در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر رضا قره خانلو، رئیس سابق پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷


( ۵ )