با همکاری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می شود؛

اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۷ کد : ۴۱۱۳۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۲۳
اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران به همت انجمن علوم و فناوری بسته بندی ایران با همکاری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در حمایت از کالای ایرانی ۲۴ و ۲۵ آذر ماه ۹۷ برگزارمی شود.
اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، انجمن علوم و فناوری بسته بندی ایران با همکاری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با دریافت مجوز برگزاری کنفرانس بین اللملی بسته بندی ایران از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قصد دارد تا با این همایش چند بعدی ضمن معرفی نقش و تأثیر بسته بندی در معرفی کالای ایرانی و توسعه صادرات کالا برای مصرف کنندگان داخل و خارج از کشور اهمیت آن را نیز برای مصرف کنندگان کالای ایرانی نسبت به گذشته پر رنگ تر کند.

دراین همایش بین المللی سعی خواهد شد موضوع بسته بندی در ابعاد مختلف مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.

استفاده از مقالات علمی روز، دعوت از محققان و پژوهشگران برای خلق و ارائه آثار خود در محورهای همایش و نیز انتخاب فعالان صنعت بسته بندی ازجمله موضوعات مهمی است که می‌تواند این همایش را کاربردی تر کرده تا نقش و اهمیت بسته بندی در اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی برای مخاطبان این صنعت گمنام در کشور مهم‌تر جلوه کند. بدین منظور دراین فرصت ایجاد شده از نویسندگان، محققان، صنعتگران و پژوهشگران دعوت می‌شود تا در بخش‌های مختلف حضور داشته باشند.

از موضوعات مهم دیگر که در ستاد برگزاری این همایش نقش ایفا می‌کند حضور اعضای مؤثر و کارآمد از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با موضوع بسته بندی می‌باشد که در کمیته راهبردی به واسطه میان رشته‌ای بودن بسته بندی گرد هم آمده تا با اتخاذ برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی این صنعت را در آینده با توجه به برنامه‌های پنج ساله کشور برنامه ریزی و نظارت کنند.

مهلت ارسال چکیده مقالات ۳۰ شهریور و مهلت ارسال کامل مقالات ۳۰ آبان ماه ۹۷ می‌باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://pc.ispst-pack.ir مراجعه کنند.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

تاریخ انتشار: ۱۰/۶

کلید واژه ها: دانشگاه تربیت مدرس