چهارمین کنفرانس بین‌المللی "بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها " در دانشگاه کاشان برگزار می شود

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۶ کد : ۴۱۱۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۰۳۶
چهارمین کنفرانس بین‌المللی "بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها"، در هفته‌ اول اسفندماه ۱۳۹۷ در دانشگاه کاشان با همکاری دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.
چهارمین کنفرانس بین‌المللی "بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها " در دانشگاه کاشان برگزار می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کاشان، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان گفت: بازی‌های رایانه‌ای یکی از زمینه‌های نوین حوزه فناوری اطلاعات است که جایگاه ممتازی از دیدگاه کارآفرینی و خلق ثروت دارد و پژوهش در این حوزه نیز در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است.
دکتر مجید منعم‌زاده خاطر نشان کرد: برگزاری سه دوره از این کنفرانس در دانشگاه اصفهان و پذیرش بیش از ۳۰۰ مقاله در زمینه‌های مختلف بازی‌های رایانه‌ای از جمله حوزه‌های فنی، روانشناسی، جامعه‌شناسی، مدیریت، فقه، حقوق نشان می‌دهد دانشجویان و پژوهشگران نیز به این حوزه روی آورده‌اند و فراهم آوردن بستری برای عمق بخشیدن به این پژوهش‌ها می‌تواند در رشد این حوزه مؤثر باشد.
وی اظهار داشت: باهدف گسترش پژوهش در حوزه بازی‌های رایانه‌ای، دانشگاه کاشان با همکاری دبیرخانه دائمی کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» در دانشگاه اصفهان، برگزاری چهارمین دوره این کنفرانس را برعهده گرفته است.
معاون پژوهشی دانشگاه کاشان زمان ارسال مقالات را تا بیست و پنجم آذرماه سال جاری عنوان کرد و افزود: پژوهشگران می‌توانند نتایج آخرین تحقیقات خود در زمینه‌ی بازی‌های رایانه‌ای را به دبیرخانه‌ی کنفرانس ارسال نمایند.
فراخوان مقالات و سایر اطلاعات تکمیلی در وب‌سایت کنفرانس به آدرس http://cgco2019.kashanu.ac.ir موجود است.
س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵ 


( ۱ )