رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد؛

تمدید طرح بخشودگی جرایم و تقسیط مجدد بدهی بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان تا پایان شهریورماه

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۲ کد : ۴۱۱۱۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۷۸۲
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طرح بخشودگی جرایم بدهکاران صندوق رفاه که به مناسبت اعیاد قربان و غدیر آغاز شده بود، تا پایان شهریورماه تمدید شد.
تمدید طرح بخشودگی جرایم و تقسیط مجدد بدهی بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان تا پایان شهریورماه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، ذوالفقار یزدان مهربا اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به استقبال گسترده دانش آموختگان عزیز از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد بدهکاران صندوق رفاه و درخواست های مکرر دانش آموختگان جهت تمدید این طرح و همچنین فراهم سازی فرصت بیشتری برای دانش آموختگان جهت تأمین منابع مالی لازم جهت بازپرداخت بدهی به صندوق، این طرح تا پایان شهریورماه تمدید شد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: در زمان اجرای این طرح، دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی می توانند با بازپرداخت بدهی خود به صورت یک جا از بخشودگی صد در صدی جرایم برخوردار شوند و همچنین می توانند با واریز پنجاه درصد جریمه از امکان بخشودگی مابقی جرایم و همچنین تقسیط کل بدهی در ۶ قسط بهره مند شوند.
وی در پایان افزود: دانش آموختگان برای استفاده از این طرح صرفاً باید با مراجعه به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس bp.swf.ir نسبت به بازپرداخت بدهی خود اقدام کنند.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷


( ۲ )