با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

فاز نخست سالن ورزشی آزادی دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۷ کد : ۴۱۰۴۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۶۳۹
در سفر وزیر علوم، تحقیات و فناوری به استان سمنان که به مناست هفته دولت انجام شد، فاز نخست سالن ورزشی آزادی دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح و به بهره برداری رسید.
فاز نخست سالن ورزشی آزادی دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد مهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود در آیین افتتاح این سالن ورزشی گفت: فاز اول این مجموعه دو هزار و ۶۰۰ متر مربع است که برای تکمیل آن ۴۳ میلیارد و ۶۸۳ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی بابیان اینکه کل اعتبار هزینه شده برای پروژه ۵۳ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال است، افزود: برای تکمیل فاز دوم این پروژه، اعتباری معادل ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مورد نیاز است.

رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود بابیان اینکه کل اعتبار هزینه شده از منابع اختصاصی این دانشگاه بوده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه این دانشگاه دارای دانشکده تربیت‌بدنی است و در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی پذیرش می‌کند و بالغ‌بر ۳۰۰ دانشجو دارد لذا این مهم می‌طلبد تا سالن‌های ورزشی این دانشگاه تکمیل شود.

دکتر فاتح در ادامه تصریح کرد: انتظار می‌رود اعتبار مورد نیاز این پروژه تامین شود تا در سال آینده شاهد تکمیل و بهره‌برداری آن باشیم.

وی افزود: دانشکده تربیت‌بدنی دانشگاه صنعتی شاهرود قدمتی ۲۴ ساله دارد که در حال حاضر ۳۰ هزار متر مربع فضای ورزشی دانشگاه را به خود اختصاص داده است که انتظار می‌رود با افتتاح این مجموعه بتوانیم سهم ورزش و نشاط اجتماعی را در دانشگاه بیش از پیش ارتقا دهیم.

م.ع ۱۳۶۰

 


( ۱ )