برای افتتاح پروژه های عمرانی و دانشگاهی؛

وزیر علوم وارد استان سمنان شد

۰۵ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۲ کد : ۴۱۰۰۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۵۳۷
همزمان با چهارمین روز هفته دولت دکتر منصور غلامی ، وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری وارد استان سمنان شد و مورد استقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان، رئیس دانشگاه و رئیس پارک علم و فناوری سمنان وجمعی از مقامات محلی این استان قرار گرفت.
وزیر علوم وارد استان سمنان شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این سفر دکتر غلامی علاوه بر افتتاح پروژهای عمرانی دانشگاه سمنان در شورای این دانشگاه نیز شرکت می کند.

بازدید از بخش های مختلف پارک علم و فناوری سمنان، رونمایی از طرح های جدید این پارک و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه های وزیر علوم در این سفر است.

دکتر غلامی در بدو ورود به شهرستان سمنان با حضور در گلزار شهدای دانشگاه سمنان با قرائت فاتحه و نثار تاج گل از مقام والای این شهیدان تجلیل کرد.

برنامه بعدی وزیر علوم در سفربه سمنان، افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه های دامغان و صنعتی شاهرود و نشست با اعضای شورای دانشگاه و اعضای هیئت علمی این دانشگاه ها است.

در این سفر دکتر محمد تقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، دکتر جمشید اسماعیلی، مدیرکل نظارت برطرح های عمرانی و مهندس ذوالفقار یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان، وزیر علوم را همراهی می کنند.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵