دومین جلسه کارگروه «بررسی و به‌روزرسانی مدل تعیین و توزیع بودجه عملکرد محور» برگزار شد

۰۴ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۹ کد : ۴۰۹۹۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۵۶۵
دومین جلسه کارگروه «بررسی و به‌روزرسانی مدل تعیین و توزیع بودجه عملکرد محور» با حضور دکتر سعید رستگاری مدیر دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت علوم، فریدون نوریخواه معاون امور آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور و دبیران مناطق دهگانه دانشگا‌ه‌های کشور برگزار شد.
دومین جلسه کارگروه «بررسی و به‌روزرسانی مدل تعیین و توزیع بودجه عملکرد محور» برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رستگاری در این آیین ضمن گرامی‌داشت هفته دولت و روز کارمند، در راستای تکمیل و اصلاح مدل تعیین و توزیع بودجه عملکرد محور بر ضرورت توجه به رصد خروجی‌های دانشگاه‌ها متناسب با مأموریت آنان و مدنظر قرار گرفتن میزان رشد در شاخص‌ها تأکید کرد.
وی با بیان اینکه مدل تعیین و توزیع بودجه عملکرد محور از سال ۱۳۹۴ اجرایی شده است افزود: طی سال‌های گذشته این مدل همواره تکامل یافته و امیدواریم با وارد کردن شاخص‌ها، اطلاعات و محاسبات دقیق‌تر بتوانیم خروجی بهتر و دقیق‌تری از آن دریافت کنیم.
مدیر دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت علوم تصریح کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که بتوانیم در راستای شفاف‌سازی، با بهره‌مندی از زیرساخت‌های دولت الکترونیک، از سیستم جمع‌آوری اطلاعات و داده‌هایی که راستی‌آزمایی شده‌اند استفاده کنیم.
در این نشست، دبیران مناطق دهگانه دانشگا‌ه‌های کشور نیز نقطه نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص بازنگری مدل تعیین و توزیع بودجه عملکرد محور مطرح کردند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷