وزیر علوم در آیین بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند تاکید کرد:

حسن خلق و پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی؛ اصل مهم در برخورد کارکنان وزارت علوم با ارباب رجوع

۰۴ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰ کد : ۴۰۹۸۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۳۶۳
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر "لزوم تکریم ارباب رجوع و حفظ شان و منزلت آنها تاکید کرد و اظهار داشت: آنچه در کنار حسن خلاق و روی خوش باعث رضایت مراجعه کنندگان به وزارت علوم می شود، پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی است که این مهم باید به عنوان یک اصل در دستور کار بخش های مختلف قرار گیرد.
حسن خلق و پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی؛ اصل مهم در برخورد کارکنان وزارت علوم با ارباب رجوع

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در آیین بزرگداشت هفته دولت و جشن روز کارمند گفت: ستاد وزارت علوم تمام تلاش خودرا به کار می بندد تا کلاس های آموزشی دانشگاهها به خوبی برگزار شوند و پژوهش های دانشگاهی با دقت و ظرافت ادامه یابند و به عبارتی وزارت علوم در خدمت آموزش عالی کشور است و بالاسر آنان نیست.

دکتر غلامی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: مجموعه دولت و کارکنان هر زمان که به وظایف خود عمل کنند و منشاء خدمات شایسته باشند به خود افتخار می کنند.

وی افزود: شرایط امروز کشور، فرهنگ غنی و پرمحتوا و باورهای اعتقادی ایجاب می کند که همه مسئولان و کارکنان دولت و دستگاههای اجرای به نحو احسن به وظایف خود عمل کنند.

وزیر علوم اظهار داشت: مجموعه ستاد وزارت علوم و دانشگاهها و پژوهشگاهها یک خانواده محسوب می شوند و باید روز به روز احساس صمیمیت و تعلق خاطر بین کارکنان و مدیران داخل مجموعه آموزش عالی افزایش یابد.

در آیین بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند که به همت معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و با حضور وزیر، معاونان، مدیران و مجموعه کارکنان وزارتخانه برگزارشد، وزیر علوم با اهداء لوح تقدیر و هدایا از کارمندان نمونه ستاد وزارت علوم تقدیر کرد. اجرای گروه موسیقی سنتی از دیگر بخش های این آیین بود.

م.ع ۶۲/ ع.ع ۵۷.


( ۱ )