هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت برگزار می‌شود

۲۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۰ کد : ۴۰۹۱۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۲۷۳
هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری، ۱۴ و ۱۵ شهریور ماه به میزبانی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی برگزار می‌شود.
هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط مرکز ناتک، این نشست با حضور دبیران، کارشناسان و اعضای هیئت‌های استانی با رویکرد ارائه روش‮ها و برنامه‮های مناسب برای نظارت و ارزیابی در زیرنظام‌های آموزش عالی در حوزه‮های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌شود.
تبیین فرآیندهای نظارت و ارزیابی سند برنامه جامع و راهبردی موسسات آموزش عالی، ارائه روش‮ها و برنامه‮های موفق دبیران و کارشناسان هیئت‮های استانی درخصوص نحوۀ نظارت و ارزیابی زیرنظام‌های آموزش عالی، هم‌اندیشی درخصوص مسائل و مشکلات هیئت‮های نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استانی و اعلام نتایج ارزیابی عملکرد هیئت‮های استانی از جمله اهداف برگزاری هشتمین نشست هیئت‌های استانی است.
همچنین در راستای افزایش سرعت اطلاع‌رسانی و مستندسازی فعالیت‌ها، صفحه "روزشمار هشتمین نشست هیئت‌های استانی ناتک" نیز در سایت این مرکز به آدرس الکترونیکی https://nezarat.msrt.ir راه‌اندازی شده است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۲ )