انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و بنیاد ملی نخبگان استان مازندران

۲۸ دی ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۳ کد : ۴۰۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۱
تفاهم نامه همکاری بین دکترجواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دکترمحسن جهانشاهی رئیس بنیاد نخبگان استان مازندران منعقد شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، موضوع این تفاهم نامه هم افزا...
تفاهم نامه همکاری بین دکترجواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دکترمحسن جهانشاهی رئیس بنیاد نخبگان استان مازندران منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، موضوع این تفاهم نامه هم افزایی درتعاملات میان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و بنیاد نخبگان استان مازندران درجهت بهره برداری هرچه بیشتر از توانمندی های تخصصی و امکانات طرفین و ایجاد زمینه مناسب برای ارتقای فرهنگی، علمی، پژوهشی و فناوری نخبگان و استعداد های برتر می باشد.
ازجمله اهداف این تفاهم نامه می توان به مواردی از قبیل: زمینه سازی جهت شناسایی هرچه بیشتر و دقیق تر استعدادهای برتر و نخبگان و بهره گیری حداکثری از فرصت های موجود به منظور حمایت، حفظ و هدایت آن ها، بسط و توسعه همکاری های فی مابین به منظور آشنایی هرچه بیشتر اساتید و دانشجویان دارای استعدادهای برتر دانشگاه ازقوانین و مقررات بنیاد ملی نخبگان و استفاده حداکثری از تسهیلات معنوی و مادی مربوطه، استفاده از ظرفیت حداکثری استعدادهای برتر و نخبگان برای پیشبرد اهداف سند ملی راهبردی کشور درامورنخبگان اشاره کرد.