با حضور خانواده بزرگ علوم ورزشی برگزار می شود؛

بیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه تربیت بدنی وعلوم ورزشی

۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۸ کد : ۴۰۸۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۷۶
بیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه علوم ورزشی با حضور پیشکسوتان، استادان، پژوهشگران، ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش ۱۸ شهریورماه ۹۷ در تهران برگزار خواهد شد.
بیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه تربیت بدنی وعلوم ورزشی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه علوم ورزشی، دکتر حمید آقا علی نژاد معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه با اعلام این خبر گفت: دو دهه از شروع فعالیت پژوهشگاه علوم ورزشی به عنوان مرجع اصلی پژوهش در علوم ورزشی می‌گذرد و این مراسم درواقع ارائه گزارشی از دستاوردهای علمی پژوهشی و فناورانه در طول این دو دهه می‌باشد.
وی افزود: قطعاً در این مسیر پژوهشگاه با فراز و نشیب‌هایی روبرو بوده که توانسته بر بسیاری از این نشیب‌ها غلبه کند و سال به سال با کسب موفقیت‌های بیشتر در جهت توسعه علمی ورزش کشور قدم بردارد.
معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه گفت: در این جشن ما در تلاش هستیم موفقیت‌های به دست آمده را با حضور خانواده بزرگ علوم ورزشی به ویژه آنهایی که در این موفقیت‌ها سهمی داشته‌اند گرامی بداریم و در همین راستا از تمامی روسا، معاونان و مدیران پیشین پژوهشگاه برای حضور در این جشن دعوت به‌عمل‌آمده است.
وی افزود: همچنین در این جشن روسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌ها تربیت بدنی و نیز اعضای هیات علمی علوم ورزشی دانشگاه‌های کشور به همراه پیشکسوتان این حوزه حضور خواهند داشت.
دکتر آقا علی نژاد بابیان اینکه جشن بیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه سرآغازی بر توسعه فعالیت‌های علمی در حوزه علوم ورزشی در دهه سوم حیات پژوهشگاه است، گفت: بدیهی است حرکت در مسیر موفقیت نیازمند همکاری تمامی استادان، پژوهشگران، دانشمندان و اهالی ورزش کشور با پژوهشگاه علوم ورزشی می‌باشد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷