انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شاهرود و بنیاد نخبگان استان سمنان

۳۱ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۳ کد : ۴۰۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۸۸
رئیس دانشگاه شاهرود از امضای تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه با بنیاد نخبگان استان سمنان به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خبر داد.به گزارش روبط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد ...
رئیس دانشگاه شاهرود از امضای تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه با بنیاد نخبگان استان سمنان به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خبر داد.
به گزارش روبط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد مهدی فاتح با اعلام خبر انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه با بنیاد نخبگان استان سمنان افزود: توسعه و تبادل علمی نخبگان و استعدادهای برتر استادان دانشگاه و دانشجویان،  استفاده بهینه از ظرفیت های دانشگاه و بنیاد در زمینه های تحقیقاتی و برقراری ارتباط بین پژوهشگران عرصه های مختلف از مهم ترین اهداف این تفاهم نامه است.
وی جهت دهی به فعالیت های پژوهشی استادان و نخبگان در زمینه های پژوهش های مورد نیاز کشور، حمایت از نخبگان و پژوهشگران در اجرای پروژه های علمی و تحقیقاتی را از دیگر اهداف تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شاهرود و بنیاد نخبگان استان سمنان برشمرد.
دکتر فاتح افزود: به موجب این تفاهم نامه دو طرف متعهد می شوند در برگزاری کارگاه ها، دوره های آموزشی، مسابقات علمی و همچنین برگزاری همایش ها، جشنواره های آموزشی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی همکاری کنند.
رئیس دانشگاه شاهرود مدت اعتبار این تفاهم نامه را از تاریخ انعقاد و امضای طرفین به مدت پنج سال عنوان کرد و گفت: در صورت پایان دوره مذکور با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.