در بازدید سفیر اتریش از دانشگاه یزد صورت گرفت؛

بررسی زمینه های همکاری دانشگاه یزد با دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی اتریش

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۹ کد : ۴۰۸۰۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۶۵۰
"اشتفان شولتس" سفیر اتریش در ایران و هیات همراه در سفر خود به استان یزد، از دانشگاه یزد بازدید و درخصوص زمینه های همکاری این دانشگاه با دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی اتریش با مسئولان دانشگاه یزد بحث و تبادل نظر کرد.
بررسی زمینه های همکاری دانشگاه یزد با دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی اتریش

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه یزد، دراین نشست دکترمحمدعلی حداد رئیس گروه مذکور با استقبال از همکاری دانشگاه یزد با دانشگاه های اتریش به معرفی این دانشگاه و بیان پتانسیل‌های علمی آن پرداخت.

"اشتفان شولتس" سفیر اتریش در ایران نیز دراین نشست با پیشنهاد اولویت‌های همکاری شامل انرژی‌های تجدیدپذیر، توریسم پایدار و مدیریت بحران آب گفت: سفارت اتریش در ایران آمادگی دارد نقش تسهیل‌گر فعالیت‌ها و ارتباطات علمی دانشگاه یزد با دانشگاه های اتریش را ایفا کند.

"کریستف گراب مایر" رایزن بازرگانی سفارت اتریش در ایران نیز با تاکید بر گسترش فعالیت‌های علمی دانشگاه یزد با دانشگاه ها و موسسات پژوهشی اتریش، ایجاد ارتباط موثر تحقیقات دانشگاهی با صنعت را ضروری دانست.

سفیر اتریش در ایران و هیات همراه در ادامه از آزمایشگاه‌های فیبر نوری، فیزیک، شیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر و همچنین دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد بازدید کردند.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: یزد