همکاری های پارک علم و فناوری استان اردبیل با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزایش می یابد

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۵ کد : ۴۰۷۱۲ اخبار دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و فناوری
تعداد بازدید:۱۲۱۴
در دیدار معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس پارک علم و فناوری اردبیل که در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزارشد، راهکارهای توسعه همکاری های مشترک به منظور توسعه فعالیت پارک علم و فناوری استان اردبیل مورد بررسی قرارگرفت.
همکاری های پارک علم و فناوری استان اردبیل با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزایش می یابد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری استان اردبیل، در راستای بررسی راهکارهای توسعه همکاری های مشترک و برخورداری از حمایت های مادی و معنوی از طرح‌های تجاری سازی شرکت های فناور مستقر به‌منظور تقویت اقتصاد دانش بنیان از طریق ارائه تسهیلات و خدمات ایده تا بازار با رویکرد تسهیل در فرآیند تجاری سازی به منظور توسعه فعالیت های پارک علم و فناوری استان اردبیل مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل دراین جلسه گزارشی از برنامه های برگزارشده این پارک در راستای ماموریت ها محوله جهت کمک به توسعه شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر و همچنین تکمیل اکوسیستم فناوری در استان ارائه کرد.
قلی پوری با اشاره به برگزاری رویداد های شتاب در استان به تشریح الگویی بومی تیکک (تولد یک کسب و کار) پرداخت.
معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز دراین نشست با استقبال از طرح ها و برنامه های پارک علم و فناوری استان در راستای تقویت و توسعه تعاملات مشترک از آمادگی این معاونت جهت افزایش این همکاری های مشترک خبر داد.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵


۱ رای