در راستای گسترش ارتباطات علمی بین المللی صورت گرفت؛

دیدارسفرای جمهوری اسلامی ایران در غنا و قرقیزستان با رئیس دانشگاه الزهرا(س)

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۴ کد : ۴۰۶۸۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۰۵
در دیداردکترمهناز ملانظری رئیس دانشگاه الزهرا(س) ودکترنصرت الله مالکی و دکترروزبهانی سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای غنا و قرقیزستان، گسترش تعاملات علمی بین المللی دانشگاه الزهرا (س) با دانشگاه های این دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.
دیدارسفرای جمهوری اسلامی ایران در غنا و قرقیزستان با رئیس دانشگاه الزهرا(س)

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه الزهرا (س)، در این دیداردکترملا نظری با ارائه گزارشی، امکانات و توانایی ها و قابلیت های دانشگاه الزهرا (س) در زمینه های مختلف را بیان کرد.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت و توانایی های مرکز آزفای این دانشگاه در آموزش زبان فارسی، امکان آموزش به صورت حضوری و مجازی در این مرکز را مورد تاکید قرار داد.

دراین دیدار دکترحجت الله جوانی معاون مدیر بین الملل دانشگاه الزهرا (س) قابلیت های حوزه بین الملل این دانشگاه را مطرح و از فعالیت های جاری آن گزارشی ارائه و زمینه های همکاری در حوزه های مختلف را برشمرد.

دکترروزبهانی سفیر ایران در قرقیزستان نیز به معرفی زمینه های فرهنگی و سوابق تاریخی ایران و قرقیزستان پرداخته و از لزوم انجام فعالیت های علمی و فرهنگی با توجه به ظرفیت های موجود دراین کشور سخن گفت.

همچنین دکترمالکی سفیر ایران در غنا درخصوص ظرفیت های موجود علمی و امکان تبادل های بین المللی در کشور غنا توضیحاتی ارائه کرد.

در پایان این نشست مقرر شد که با افزایش ارتباط با سفارتخانه های ایران در غنا و قرقیزستان بتوان برای انجام تعاملات علمی و ایجاد همکاری های بین المللی با دانشگاه ها و مراکز علمی این دو کشور اقدام کرد.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: الزهرا(س)