دانشگاه تهران عنوان برترین تیم تنیس روی میز المپیاد پسران دانشجوی کشور را کسب کرد

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۱ کد : ۴۰۶۸۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۳۴
مسابقات تنیس روی میز پسران دانشجو کشور در شیرازبا قهرمانی تیم دانشگاه تهران به پایان رسید.
دانشگاه تهران عنوان برترین تیم تنیس روی میز المپیاد پسران دانشجوی کشور را کسب کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شیراز، سرپرست مسابقات تنیس روی میز پسران دانشجوی کشور گفت: در مجموع مسابقات تنیس روی میز تیم دانشگاه فردوسی مشهد دوم شد ودانشگاه های پیام نور همدان و کردستان به صورت مشترک سوم شدند.
سید احمد صفوی زاده افزود: دانشگاه شیراز به عنوان پنجم این مسابقات بسنده کرد ودانشگاه های ارومیه، گیلان و کاشان به ترتیب در جایگاه‌های ششم تا هشتم قرار گرفتند.
سرپرست مسابقات تنیس روی میز پسران دانشجوی کشور گفت: در بخش انفرادی محمد رضا حنطه از دانشگاه کاشان مقام نخست را کسب کرد و محمد امین حنطه از دانشگاه تهران، به جایگاه دوم رسید.
صفوی زاده افزود: نوید رضویان از دانشگاه بوعلی سینای همدان و مهدی جلیلی از دانشگاه شیراز به طور مشترک عنوان سوم را به دست آوردند.
وی گفت: مصطفی نورمحمدزاده از دانشگاه یزد و مهدی نوروزی از پیام نور همدان نیز به ترتیب در جایگاه‌های پنجم و ششم قرار گرفتند.
سرپرست مسابقات تنیس روی میز پسران دانشجوی کشور گفت: در بخش دوبل این مسابقات، محمدامین حنطه و بهزاد بیات از دانشگاه تهران اول شدند، محمدرضا یوسفی و محمد عیسی شیخ الطایفه از دانشگاه فردوسی مشهد توانستند در جایگاه دوم قرار بگیرد و نمایندگان دانشگاه‌های بوعلی سینای همدان و پیام نور همدان به صورت مشترک عنوان سوم را به خود اختصاص دادند.
سید احمد صفوی زاده افزود: تیم‌های دانشگاه‌های فردوسی مشهد و تهران نیزدر جایگاه پنجم و ششم ایستادند.
این مسابقات با حضور ۷۸ ورزشکار از ۱۵ دانشگاه کشور، به مدت ۵ روز در سالن ۱۵ خرداد دانشگاه شیراز برگزار شد.
ورزشکاران تیم‌های دانشگاه‌های شیراز گیلان، ولی عصر رفسنجان، کردستان، اسفراین، کاشان، شهید باهنر کرمان، صنعتی امیر کبیر، ارومیه، تهران، صنعتی نوشیروان بابل، فردوسی مشهد، تبریز، شهید چمران اهواز و پیام نور همدان در این مسابقات حضور داشتند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷