کنفرانس بین المللی گل محمدی دردانشگاه کاشان برگزارمی شود

۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۴ کد : ۴۰۵۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۵۸۸
دکترمریم اخباری رئیس پژوهشکده اسانس های طبیعی دانشگاه کاشان از برگزاری کنفرانس بین المللی گل محمدی در این دانشگاه خبر داد.
کنفرانس بین المللی گل محمدی دردانشگاه کاشان برگزارمی شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کاشان، دکتراخباری، دبیر اجرایی کنفرانس گفت: کنفرانس بین المللی گل محمدی با عنوان Rosa damacsena 2018، در تاریخ 12 الی 14 آبان ماه 1397 دردانشگاه کاشان، در محل پژوهشکده اسانس های طبیعی قمصر برگزارخواهد  شد و دکترمحمدباقر رضایی و دکترسعید معصوم به ترتیب رئیس و دبیرعلمی آن خواهند بود.

وی با بیان اینکه محورهای کنفرانس شامل کلیه حوزه های علمی و فنی مرتبط با گل محمدی، شامل کشت، صنعت، فن آوری و انواع محصولات آن می باشد، افزود: این رویداد می تواند نقطه عطفی در ارتقای جایگاه گل محمدی ایران به عنوان یک سرمایه ملی و بومی، در کشور و دنیا باشد.

دبیراجرایی کنفرانس، اعلام کرد: کارگاه های آموزشی در زمینه موضوع کنفرانس نیز توسط استادانی از انگلستان، ترکیه و ایران به طور همزمان برگزار خواهد شد.

این کنفرانس با همکاری دانشگاه کاشان، موسسه مطالعات پیشرفته سعیدی و اتحادیه انجمنهای گیاهان دارویی ایران برگزار می شود.

دکتر اخباری خاطرنشان کرد: پژوهشگران می توانند آثار خود را تا تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با ۸ مهر ۱۳۹۷ به دبیرخانه این کنفرانس به نشانی https://icrd.kashan.ac.ir ارسال کنند.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: کاشان


( ۱ )