در راستای مشارکت دانشگاهها در حل مسائل کشور؛

۵۷ نشست « توصیه های سیاستی برای کمک به حل معضلات کشور » در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

۰۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۹ کد : ۴۰۴۵۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۸
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص در گیر شدن دانشگاهها با مسائل کشور، از اواخر سال ۹۳ تاکنون ، در راستای مشارکت دانشگاهها در حل مسائل کشور؛۵۷ نشست « توصیه های سیاستی برای کمک به حل معضلات کشور » در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
۵۷ نشست « توصیه های سیاستی برای کمک به حل معضلات کشور » در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حسین سلیمی اظهار داشت: از اواخر سال ۹۳ تاکنون، برگزاری نشست های بررسی و حل مسائل کشور یکی از سرفصل های کاری در حوزه معاونت پژوهشی و دانشکده های دانشگاه علامه طباطبایی بوده است و دهها نشست با حضور استادان دانشگاه و مسئولان کشور در این دانشگاه برگزار شده است و پیشنهادات این نشست ها به صورت رسمی به مسئولان اجرایی ارائه شده است.

وی افزود: حدود ۲۰۰ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و سایر دانشگاهها و ۸۰ نفر از مسئولان اجرایی در برگزاری نشست «توصیه های سیاستی برای کمک به حل معضلات کشور» در دانشگاه علامه طباطبایی مشارکت داشته اند.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: در چهار سال گذشته، ۲۶۱ کرسی ترویجی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزارشده است که دانشکده های زبان و ادبیات فارسی، مدیریت و حسابداری و علوم اجتماعی به ترتیب بیشترین کرسی ها را برگزار کرده اند.

دکتر سلیمی گفت: موضوعات اجتماعی، اقتصادی، قرآن و عترت، آموزشی، حقوق و محیط زیست بیشترین فراوانی برگزاری نشست های پژوهشی و تخصصی را به خود اختصاص داشته است.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵