به منظور بررسی چالش‌ها و مشکلات زیست‌محیطی؛

کنفرانس بین‌المللی جامعه و محیط‌زیست در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۰۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۳ کد : ۴۰۴۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۱۴۶
کنفرانس بین‌المللی جامعه و محیط‌زیست با حضور دانشجویان و محققان جوان نزدیک به ۱۰۰ کشور جهان، ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
کنفرانس بین‌المللی جامعه و محیط‌زیست در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تهران، انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران به منظور تبادل دانش و تجارب کشورهای مختلف در حوزه محیط‌زیست، آشنایی با تجارب ایران در مدیریت منابع طبیعی و محیط‌زیست، بررسی جایگاه ایران در مدیریت چالش‌های جهانی محیط زیست، آشنایی با الگوهای مناسب در زمینه مدیریت و نگهداری محیط زیست، گفت‌وگوی جهانی برای مقابله با بحران‌های محیط زیست، ایجاد گفت‌وگوهای بین‌رشته‌ای درباره موضوع محیط زیست و همچنین تأکید برنامه سوم توسعه دانشگاه تهران جهت ارتقای رتبه بین‌المللی دانشگاه در حوزه محیط زیست بر آن شدند تا در این کنفرانس با حضور دانشجویان و محققان جوان نزدیک به ۱۰۰ کشور جهان چالش‌ها و مشکلات زیست‌محیطی را از نگاه و رویکردهای علوم مختلف مورد بررسی قرار دهند.
در این راستا نهادهای مختلف علمی و سیاست‌گذاری در حوزه محیط زیست از این کنفرانس حمایت کرده و در برگزاری آن حضور خواهند داشت.
پذیرش مقاله کنفرانس بین‌المللی جامعه و محیط‌زیست از ۲۰ تیر آغاز شده و تا ۲۵ مرداد ادامه خواهد داشت. نتایج داوری مقالات نیز ۵ شهریور اعلام می‌شود و ارائه‌دهندگان مقالات از ۶ تا ۱۰ شهریور فرصت ثبت‌نام در کنفرانس را خواهند داشت.
علاقه‌مندان می‌توانند، برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی نحوه ارسال مقاله به آدرس icse.ut.ac.ir مراجعه کنند.
ز.ح ۷۴/ ر.ب ۴۵