بازدید رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

۳۱ تیر ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۲ کد : ۴۰۳۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۲۷۹
دکترغلامرضا گرایی نژاد، رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه و هیئت همراه ازبخش های مختلف دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر بازدید کردند .
بازدید رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، در این بازدید که به منظور آشنایی با پروژه های عمرانی و برآورد نیازهای بودجه ای این دانشگاه انجام شد دکتر گرایی نژاد ضمن بازدید از ساختمان ها و مکان های مختلف دانشگاه از نزدیک طرح های در حال ساخت و نیز روند اجرایی آنها را مورد بررسی قرار داد.
در ادامه، بازدیدکنندگان با هدف ارزیابی برنامه های دانشگاه از لحاظ تحقق برنامه های گذشته و کمک به انجام برنامه های آتی، با مسئولان دانشگاه به رایزنی و تبادل نظر پرداختند.
در این نشست دکتر خواجه پور رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در ابتدا گزارشی از وضعیت فعلی دانشگاه ارائه کرد وضمن اشاره به تخصصی بودن این دانشگاه و نیز شرایط خاص منطقه ای، خواهان حمایت ویژه سازمان بودجه از دانشگاه در جهت ساخت طرح هایی همچون استخر، کارگاه آموزشی ویژه دانشجویان دانشکده مهندسی دریا و کمک به تأمین امنیت فضای دانشگاه با توجه به مرزی بودن این منطقه شد.
دکتر گرایی نژاد با اعلام رضایت از روند فعالیت دانشگاه در زمینه های بهسازی سیستم فاضلاب، فضای سبز و پروژه های در حال اجرا بر سرعت بخشیدن به ساخت و اتمام کار تاکید کرده و با در نظر گرفتن شرایط ویژه دانشگاه از نظر وضعیت اقلیمی، آب و هوایی و تخصصی بودن این دانشگاه گفت: سازمان برنامه و بودجه این آمادگی را دارد که با حمایت مادی و معنوی خود از این مجموعه، دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را در پیشبرد اهدافش یاری کرده و نگاه ویژه ای به این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های استان داشته باشد.
ر.ب ۴۵


( ۲ )