همزمان با آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی؛

فینال مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه برگزار می‌شود

۳۱ تیر ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۴ کد : ۴۰۳۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۰۳
فینال مسابقات «دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه» همزمان با آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی، چهارشنبه، سوم مرداد در تالار شهید چمران دانشگاه بوعلی سینای همدان برگزار می شود.
فینال مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از جهاد دانشگاهی، در این دوره از جشنواره، ۹۰۵ عنوان پایان‌نامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد، ۴۷۳ عنوان در بخش اصلی و ۱۲۵ عنوان در بخش ویژه و ۴۶ عنوان پایان‌نامه در بخش جنبی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
در بخش جنبی جشنواره برای دومین بار مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه برگزار می‌شود که مرحله مقدماتی این مسابقات در ۹ واحد جهاد دانشگاهی و هفت استان کشور برگزار شد. از ۳۰۰ دانشجوی شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی ۲۴ نفر برگزیده شدند و به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کردند.
مرحله نیمه نهایی این مسابقات اسفندماه گذشته در تهران برگزار شد که از این میان چهار نفر به مرحله نهایی راه یافتند، این نفرات همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره در مرحله فینال با هم رقابت می‌کنند.
این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه امام صادق (ع)، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاددانشگاهی واحد استان قزوین و به میزبانی جهاددانشگاهی واحد استان همدان برگزار می‌شود.