با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر عزیزاله حبیبی به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب شد

۲۳ تیر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۴ کد : ۴۰۱۶۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۵۲۶
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر عزیزاله حبیبی را به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب کرد.
دکتر عزیزاله حبیبی به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر حبیبی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر عزیزاله حبیبی دانشیار گروه شیمی آلی و پلیمر دانشکده شیمی دانشگاه خوارزمی است.

وی دوره کارشناسی خود را در رشته شیمی محض و کارشناسی ارشد را در گرایش شیمی آلی گذرانده است.

وی دانش آموخته رتبه اول دوره دکترای دانشگاه تربیت مدرس در گرایش شیمی آلی در سال ۱۳۸۲ است.

دکتر حبیبی عضو پیوسته انجمن شیمی ایران بوده و تاکنون ۵۰ مقاله در نشریات معتبربه چاپ رسانده و همین تعداد مقاله در سمینارهای داخلی و خارجی ارائه کرده است.

وی تاکنون استاد راهنمای ۳۲ پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد و راهنمایی ۶ رساله دوره دکتری بوده و داوری بیش از ۶۵ پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد و رساله دوره دکتری دانشگاه های مختلف را برعهده داشته است.

دکتر حبیبی تاکنون مسئولیت های مختلفی را در جهاد دانشگاهی تربیت معلم و همچنین دانشگاه خوارزمی از جمله معاونت های دانشجویی و فرهنگی و معاونت پشتیبانی را بر عهده داشته است.

از جمله موفقیت ها و افتخارات وی، جهادگر نمونه در سال ۶۵، معاون دانشجویی و فرهنگی نمونه کشوری و استاد نمونه دانشگاه تربیت معلم است.

دکتر حبیبی افزون بر شرکت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در طول دفاع مقدس، فرزند شهید بسیجی والا مقام رحمت اله حبیبی می باشد.

این تجارب همراه با برخورداری از رویکرد استفاده از ظرفیت های علمی آن دانشگاه، پشتوانه هایی است که انتظار می رود سبب توفیق وی در انجام این مسئولیت مهم باشد.

وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر عبدالرحیم نوه ابراهیم، سرپرست سابق دانشگاه خوارزمی در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

 

 

 

 

 

 

 


( ۱ )