معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم:

کیفیت محل زندگی دانشجویان در دوران تحصیل، در پیشرفت علمی آنان بسیار مؤثر است

۱۳ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۱ کد : ۴۰۰۲۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۶۵۳
دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، ضمن قدردانی از مشارکت خیرین در ساخت پروژه‌های خوابگاهی دانشگاه‌ها، بر لزوم مناسب بودن معماری این سازه‌ها تأکید کرد و گفت: کیفیت محل زندگی دانشجویان در دوران تحصیل در پیشرفت علمی آن‌ها بسیار مؤثر است.
کیفیت محل زندگی دانشجویان در دوران تحصیل، در پیشرفت علمی آنان بسیار مؤثر است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه هرمزگان، دکتر نظرپور ضمن بازدید از پروژه‌های در حال ساخت دانشگاه هرمزگان، با حضور در جلسه شورا و نخستین کمیسیون دائمی دانشگاه در سال ،۱۳۹۷ با اشاره به جوان و نوپا بودن این دانشگاه اظهار داشت: ایجاد رشته‌های بین‌رشته‌ای علاوه بر داشتن جاذبه‌های فراوان، کمک شایانی به معرفی دانشگاه به‌عنوان یک دانشگاه نوآور و نسل سوم خواهد کرد.
دکتر علی‌اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان نیز در این نشست، با اشاره به پیشرفت‌های حاصله در طول سال‌های ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۶، گزارشی از عملکرد این دانشگاه ارائه کرد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در ابتدای ورود به دانشگاه هرمزگان، با حضور بر مزار شهدای گمنام دفاع مقدس، با قرائت فاتحه و نثار تاج گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
وی همچنین از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، آزمایشگاه مرکزی و آزمایشگاه پردازش سنگین، استخر سرپوشیده، فاز دوم دانشکده علوم انسانی و سلف‌سرویس دانشگاه هرمزگان بازدید و از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه‌ها قرار گرفت.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۲ )