انتصاب معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۴ کد : ۳۹۹۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۳۰
دکترمحمدمهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود طی حکمی دکتر ناصر گودرزی را به سمت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دربخشی ازاین حکم آمده است: به موجب ا...
دکترمحمدمهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود طی حکمی دکتر ناصر گودرزی را به سمت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دربخشی ازاین حکم آمده است:
به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و عنایت به اصول والای انقلاب اسلامی و براساس اهداف و سیاست های وزارت متبوع و برنامه راهبردی دانشگاه و با همفکری و همکاری اساتید و صاحب نظران دلسوز و متخصص زمینه ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های علمی و آموزشی دانشگاه را فراهم کرده و در سایه صداقت، تلاش وهمدلی با همکاران محترم آن حوزه در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
همچنین دکترفاتح طی نامه ای مراتب تقدیر و تشکر خود را از خدمات ارزشمند دکترمحمد عطائی در توسعه و گسترش فعالیت های علمی و آموزشی دانشگاه درمدت تصدی مسئولیت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی  اعلام داشت و با  استعفای وی موافقت کرد.
وی دراین نامه اظهارامیدواری کرده است که دانشگاه و دانشکده مهندسی معدن، نفت و ژئوفیزیک همچون گذشته از تجربیات ارزنده علمی و اجرایی دکترعطائی بهره مند شود.

( ۱ )