رییس دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد:

افزایش ۳۵۰۰ درصدی ارزش قراردادهای «ارتباط با صنعت» دانشگاه

۱۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۰ کد : ۳۹۹۴۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۴۷
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی از "افزایش ۳۵۰۰ درصدی ارزش قراردادهای «ارتباط با صنعت» دانشگاه" از سال ۹۲ تاکنون خبر داد و گفت: در سال ۹۲ ارزش قراردادها ۳۰۰ میلیون تومان بود که پیش بینی می شود امسال به رقم ۱۱ میلیارد تومان برسد.
افزایش ۳۵۰۰ درصدی ارزش قراردادهای «ارتباط با صنعت» دانشگاه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری فارس، دکتر حسین سلیمی افزود: در سال ۹۴ این میزان به ۱۰ میلیارد تومان و در سال ۹۶ میزان ارزش پروژه‌های صنعتی و تحقیقاتی دانشگاه به ۸ و نیم میلیارد تومان رسید.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی درباره پروژه‌های تحقیقاتی در دست اجرا برای سال ۹۷ گفت: این پروژه‌ها در سال ۹۷ طبق پیش‌بینی‌های انجام شده به بیش از ۱۱ میلیارد تومان خواهد رسید.

دکتر سلیمی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه عمده پروژه‌های اجرا شده در دانشگاه علامه طباطبایی بیشتر در چه حوزه‌هایی متمرکز شده است، خاطرنشان کرد: بیشتر این پروژه‌ها در حوزه ارتباطات با شرکت مخابرات، شهرداری‌ها، وزارت مسکن و سازمان‌های مختلف فرهنگی اجرا و تحویل داده شده است.

وی گفت: بخشی از این پروژه‌های تحقیقاتی برای سازمان سنجش آموزش کشور و بنگاه‌های مختلف اقتصادی در حوزه‌های مختلف بوده است.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی ابراز امیدواری کرد که روند انجام پروژه‌های تحقیقاتی در ارتباط با صنعت و اجرا روز به روز افزایش پیدا کند.