قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت ممیزه مرکزی:

ارائه خدمات با کیفیت به فرهیختگان جامعه از مهم ترین وظایف کارکنان وزارت علوم است

۰۹ تیر ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۶ کد : ۳۹۹۲۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۰۹۳
دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم در جمع کارکنان امور عمومی ستاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری و خانواده های آنها گفت: با توجه به حساسیت مسئولیتی که بر عهده وزارت علوم است یکی از مهم ترین وظایف ما خدمات رسانی خوب و با کیفیت به قشر فرهیخته و دانشمند کشور است که امیدواریم در سایه اخلاق نیکو و صبر و همدلی بتوانیم در انجام این امر موفق باشیم.
ارائه خدمات با کیفیت به  فرهیختگان جامعه از مهم ترین وظایف کارکنان وزارت علوم است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، آئین تکریم و قدردانی از خدمات همکاران امور عمومی ستاد این وزارتخانه با حضور دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر، دکتر محمد تقی نظرپور، معاون اداری مالی و مدیریت منابع و دکتر اباصلت خراسانی، مدیرکل امور اداری این وزارت خانه درمرکز همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

دکتر باقری در این مراسم ضمن خوشامدگویی و قدردانی از حضور همکاران و خانواده‌های آنها در این مراسم گفت: این نوع گردهمایی‌ها و نشست‌ها به همدلی و همکاری بیش از پیش کارکنان این وزارتخانه کمک شایانی می‌کند.

وی در ادامه از کلیه همکاران امور عمومی وزارت علوم به خاطر خدمات صادقانه قدردانی و برای خانواده‌های آنها آرزوی توفیق و سلامتی کرد.

در ادامه این مراسم، دکترنظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن قدردانی از حضور خانواده‌های کارکنان امور عمومی وزارت علوم در این مراسم گفت: بخش عمده‌ای از فعالیت‌های حوزه ستادی وزارت علوم بر عهده شما عزیزان است که با صبر و حوصله و همدلی و همکاری این امور را به نحو احسن به انجام می‌رسانید.

دکتر نظرپور به سخنان ریاست محترم جمهوری مبنی بر ضرورت صرفه جویی در مصرف انرژی از سوی دستگاه های اجرایی و دولتی اشاره کرد و گفت: شما کارکنان امور عمومی نقش مهم و مؤثری در امر صرفه جویی انرژی در حوزه ستادی وزارت علوم ایفا می‌کنید.

وی با برشمردن چند نکاتی جند در خصوص نوع کار در اداره امور عمومی افزود: وزارت علوم وزارتخانه‌ای است که به فرهیختگان و نخبگان جامعه ارائه خدمات می‌کند لذا دیدن آموزش‌های لازم جهت ارائه بهتر خدمات به ارباب رجوع، تکریم مراجعه کنندگان، رعایت صرفه جویی در مصرف انرژی و کاغذ و بهره گیری از امکانات دولت الکترونیک می‌تواند نقش عمده‌ای در بهبود انجام کارها داشته باشد.

در پایان این مراسم به تعدادی از کارکنان برتر امور عمومی لوح تقدیر به همراه جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵


( ۳ )