معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تاکید کرد:

ضرورت توسعه خدمات رفاهی مورد نیاز دانشگاهیان

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۰ کد : ۳۹۷۷۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۱۶۴
دکترمحمدتقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دراولین نشست هم اندیشی مشترک اداره رفاه و بهداشت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران رفاهی منتخب دانشگاه های تهران برضرورت توسعه خدمات رفاهی برای کلیه دانشگاهیان تاکید کرد.
ضرورت توسعه خدمات رفاهی مورد نیاز دانشگاهیان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست که دکتر اباصلت خراسانی مدیرکل امور اداری و پشتیبانی این وزارت نیز حضور داشت، دکتر نظر پور با استقبال از برگزاری چنین نشست هایی، بر تعریف نظام واحد، یک پارچه و جامع رفاهی، تشکیل شبکه بانک اطلاعات اماکن اقامتی و امکانات و ظرفیت های دانشگاه های سراسر کشور به منظور هم افزایی امکانات، طراحی و اجرای طرح های رفاهی مشترک نظیرپرداخت وام، خرید خودرو، تور و سفرهای داخلی وموارد مشابه تاکید کرد.
دکتر خراسانی مدیرکل امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم نیز با تاکید بر برگزاری مستمر و منظم این نشست ها گفت: جهت همدلی و هم افزایی بیشتر و انجام بهینه امور رفاهی دانشگاهیان، برگزاری مستمر نشست هایی با حضورکلیه مدیران رفاهی دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی مناطق ده گانه آموزش عالی کشور ضروری به نظر می رسد.
سپس مدیران رفاهی منتخب دانشگاه های تهران و سایر اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
در پایان نشست مقرر شد نشست سراسری مدیران رفاهی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی سراسر کشور در آینده نزدیک به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شود.

ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷


( ۴ )