دکتر برومند در بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی:

دغدغه ما رفع مشکلات جامعه است

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۸ کد : ۳۹۷۶۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۹۴۶
دکتر مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز چهارشنبه در بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی گفت: دغدغه ما رفع مشکلات جامعه است و من معتقدم این مشکلات به دست افراد و قشر فرهیخته جامعه حل خواهد شد.
دغدغه ما رفع مشکلات جامعه است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه مواد و انرژی، دکتر برومند در نشست با مسئولان و اعضای هیات علمی این پژوهشگاه با بیان اینکه، ما به اندازه کافی منابع برای ایجاد تغییرات و انجام کارهای بزرگ را داریم، اظهار داشت: باید با همفکری هم و در قالب کار تیمی، اصول و هدف مان را یکی کنیم و در جهت رفع مشکلات مردم گام برداریم.
وی با تاکید بررفع مشکلات زیست محیطی در کشور، گفت: نگاه ما، نگاه مردم است؛ و اینکه بفهمیم مردم از چه چیزی آسیب می بینند تا بتوانیم راهکاری بیابیم و آن را حل کنیم.
دکتر برومند تاکید کرد: آنچه که ما را موفق می سازد، پیش رفتن بر اساس مدیریت پروژه و رعایت اصول کار تیمی است.
وی افزود: جهت پیشرفت و ایفای نقش سازنده در جامعه، می بایست فرهنگ سازمانی در همه سطوح کشوری، استانی، دانشگاهی و سایر موارد تغییر کند و مباحث فرهنگی و اجتماعی با فضای کار تیمی تقویت شود.
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم در ادامه سخنان خود از پژوهشگران خواست تا ۳ هدف ملی برای خود تعیین کنند و در چارچوب آن، پروژه های بزرگ انجام دهند و با ایجاد تعهد سازمانی و اعتقاد راسخ، برای مردم کار کنند.
در این نشست دکتر محمدرضا رحیمی پور معاون اداری، مالی و پشتیبانی پژوهشگاه مواد و انرژی، گزارشی از اقدامات انجام شده، برنامه های در پیش رو، سند جامع چشم انداز پژوهشگاه، تاسیس شرکت زایشی پیشتازان مواد و انرژی نوین، توسعه مرکز رشد و رویکرد جدید نظام نوآوری، فناوری و علمی پژوهشگاه مواد و انرژی ارائه کرد
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم در پایان این نشست به همراه مسئولان پژوهشگاه مواد و انرژی، از نمایشگاه دستاوردهای مرکز رشد و شرکت های فناور، آزمایشگاه ها و پایلوت های این پژوهشگاه بازدید کرد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷